Czy kobiety wierzą w horoskopy ?

Spora ilość kobiet zaczyna dzień od sprawdzenia horoskopu wierząc, że przyniesie im odpowiedź na wiele pytań, a także wskaże ścieżkę i dostarczy rad na nadchodzący dzień. Czy warto zatem opierać się na nich i wierzyć w ich spełnienie ?

Astrologia powstała wiele tysięcy lat temu. Wierzono, że specyficzne ułożenie gwiazd i planet oddziałuje na nasze zachowanie, emocje oraz daje sytuacje sprzyjające lub ostrzega przed niebezpieczeństwami. Do dzisiaj stosuje się znaczenie horoskopów w finansach i biznesie. Wielcy przedsiębiorcy starają się inwestować w sprzyjające dni z układu planet. Mimo, że wydaje nam się, iż horoskop jest jedną, wielką bzdurą, to astrolodzy silnie trzymają się zdania ich wiarygodności. Poprawnie zinterpretowany horoskop zodiakalny może wskazać właściwe cele w życiu.

Istnieje wiele rodzajów horoskopów: okresowe, partnerskie, chińskie, urodzeniowe, czy również miłosne. Najskuteczniejszy jest natomiast horoskop osobisty, gdyż odnosi się on do konkretnej osoby. Większość dostępnych interpretacji astrologicznych w internecie mogą wydawać się pisane zbyt ogólnie, nie niej jednak trafiają one dobrze do odbiorców.

Wśród odbiorców horoskopów zodiakalnych, 90% to kobiety w średnim lub starszym wieku. Mężczyźni bardzo rzadko je czytają, gdyż nie przywiązują do nich wielkiej wagi. Nie twierdzą oni, że informacje podane w horoskopach mogą się spełnić.

Dodaj komentarz