Dla maluszka jesteś w stanie zrobić wszystko…

Dla maluszka jesteś w stanie zrobić wszystko…

Zacznij od podstaw i zapewnij mu odpowiednia opiekę medyczną!

Jesteś w ciąży, lada dzień nastąpi rozwiązanie, a ty – jako przyszła mama – masz mnóstwo wątpliwości, pytań, a przede wszystkim obaw. To jak najbardziej zrozumiałe i naturalne. Chciałabyś swojemu dziecku zapewnić wszystko, co najlepsze i pragniesz, aby było ono szczęśliwe i zdrowe.

Choć życie jest pełne niespodzianek i pewnie nie na wszystko, mimo największych chęci, będziemy mogli mieć wpływ w przyszłości, to z pewnością już teraz możemy postarać się przynajmniej o jak najlepszą opiekę medyczną dla maluszka.

Dla wszystkich rodziców zdrowie ich pociechy jest priorytetem. Dbamy o nie już od pierwszych dni czy tygodni ciąży, omyślmy więc o kontynuowaniu tego już od pierwszych chwil po urodzeniu.

Wykupując pakiet dla maluszka możemy być pewni, że uwzględnia on potrzeby zdrowotne dzieci od dnia narodzin aż do drugiego roku życia.

Co zyskujemy w ramach tej opieki?

  • Konsultacje zarówno lekarza pediatry, jak i wybranych specjalistów dziecięcych. W przypadku, gdy nasze dziecko jest bardzo chore, bądź my nie możemy przyjechać do kliniki, mamy zapewnione wizyty domowe, w poważniejszych przypadkach pogotowie ratunkowe, a także porady telefoniczne.
  • Posiadając pakiet dla maluszka nie musimy martwić się o podstawową diagnostykę, a także badania laboratoryjne czy zabiegi ambulatoryjne.
  •  Jeśli chcielibyśmy zapewnić naszemu maleństwu szczepionki najwyższej jakości, to w ramach prywatnej opieki mamy zapewnione nie tylko szczepienia obowiązkowe, ale również rekomendowane, jak np: przeciwko pneumokokom, rotawirusom czy ospie wietrznej.
  • Dodatkowymi udogodnieniami jest możliwość zamawiania wizyt jak i recept przez telefon. Wiadomo, że z małym dzieckiem trudno jest czekać godzinami w kolejkach do lekarza, czy w srogą zimę udać się do przychodni jedynie po receptę.
  • Jeśli mamy pewne wątpliwości, nie wiemy jak podać lek czy jak pozbyć się wysokiej gorączki, możemy zawsze porozmawiać z lekarzem przez czat online lub telefonicznie.
  • Pakiet dla maluszka poza tym daje nam możliwość wyboru lekarza, który przez cały ten okres będzie zajmował się naszym dzieckiem, dzięki czemu będzie z pewnością osobą zaangażowaną, zaufaną przy której dziecko będzie czuło się bezpiecznie i komfortowo.

Posiadając prywatne ubezpieczenie dla maluszka możemy więc być pewni, że zostanie on otoczony fachową opieką, a zespół lekarzy i pielęgniarek będzie zawsze do naszej dyspozycji.

Dodaj komentarz