Kolorowe szminki

szminkaSzminki, szminki, szminki… jakby nie patrzeć, są one czymś co my kobiety uwielbiamy, prawda? Przecież jakby nie patrzeć to właśnie one sprawiają, że będziemy dużo bardziej atrakcyjne dla mężczyzn a jednocześnie nie będzie żadnego problemu w momencie, gdy będziemy chciały porównywać się do siebie samych wzajemnie.

W tym wpisie jednak chciałabym skupić się przede wszystkim na tym, jak wygląda sprawa jeśli chodzi o kolory owych malutkich narzędzi. Otóż jak wszyscy chyba bardzo dobrze wiemy, w tym momencie standardem będą przede wszystkim różne odcienie czerwieni. Ciemna czerwień, średnia czerwień czy nawet czerwień tak jasna, że aż podchodzi pod kolor różowy. Wydaje się to dosyć oczywiste. Przecież to o to właśnie chodzi aby podkreślić naturalną barwę naszych ust.

Czy szminka musi być czerwona?

Wydaje mi się, że jednocześnie powinniśmy pomyśleć o innych kolorach szminek. Przecież praktycznie w każdym sklepie oprócz tak zwanych „standardów” znaleźć będziemy mogli także takie rzeczy jak zieleń czy żółć. Niestety, w dzisiejszych czasach są one zarezerwowane głównie dla dwóch typów ludzi. Jednym z nich na pewno będą tak nie lubiane przez nas wszystkie prostytutki. Z drugiej jednak strony nie powinnyśmy zapomnieć także o klaunach (chociaż jak wszystkie dobrze wiemy, stanowią oni bardzo nieliczną grupę społeczna) oraz o kobietach, które w „niektórych momentach” zwyczajnie chcą stać się bardziej atrakcyjne dla swoich mężów. Tak właśnie a nie inaczej wygląda sytuacja.

Szminki jak widać nie są tak prostą sprawą, jak niektórym z nas mogłoby się wydawać. Niemniej jednak wydaje mi się, że czasami być może warto byłoby nieco poeksperymentować i skupić się na nieco innych kolorach niż te, do których przywykliśmy.

Dodaj komentarz