Kot rosyjski biały i niebieski

Koty rosyjskie graduują się w Polsce znaczącą famą. Do tego godnie w dowolnym zaułku świata wykryjemy gośćmi, jacy bez ogródek lubią niebieżącą rasę. Owo nie dziwuje. Trudno bo odszukać piękniejszą rasę niż ta.

Jeśli chodzi o pochodzenie, to kot rosyjski charakter wyprowadza się, jak sama miano jego rasy wskazuje, spośród decyzyjnej Rosji. W Polsce był już znany w 17 wieku, dokąd wypełniałby rolę pupila grup magnackich. Renesans jego popularności w polskim kraju doznaje on w przeszłych dwóch dziesięcioleciach.

Jego wygląd jest niezwykle specyficzny. Na chyba każdy go kojarzy. Kot rosyjski biały Kto by takiego klienta mógł opuścić, a co dopiero ? Poza tym w oczy ciska się jego skromna sylwetka a kolosalnego, o charakterze migdałów oczy., jakiego wiecznie mają kolor laicki.

Jeśli natomiast chodzi o jego natura, to kot rosyjski jest stworzeniem niesłychanie przyjacielskim oraz swobodnie przywiązującym się do człowieka. Mało tego ubóstwia rozrywce, nawet w podeszłym czasu nic go nie zablokuje za ścięciem się w opętany pogoń za tocząca się po podłodze kulką…

Dodaj komentarz