Organizacja ślubu a wybór zespołu muzycznego.

Zorganizowanie ślubu i wesela dużo kosztuje. Zobowiązuje to do wręczenia młodej parze prezentów ekskluzywnych jakości. Idealnie na podarunek sprawdzą się rzeczy, które będą używane przez pana młodego i panną młodą na co dzień. Bardziej ryzykowne są prezenty dzieła sztuki: np. obrazy, zegary, rzeźby. Jeśli nie ma się weny na prezenty można wręczyć elegancko zapakowane pieniądze.

Na ślub kościelny warto włożyć biżuterię. Powszechnie znany jest przesąd, że pani młoda nie powinna zakładać w dniu zaślubin pereł, ponieważ przyniosą jej łzy w małżeństwie. W czasie zabawy kiedy będzie grał zespół muzyczny Wrocław to można się spodziewać iż założona biżuteria będzie przeszkadza w tańcu. Ale naszyjniki i długie korale stały się ostatnio bardzo modne. Ich ogromną zaletą jest to, że pasują każdej damie i dodają blasku. Świetnie wyglądają na szyi lub jako ozdoba bukietu ślubnego.

Zaproszeni goście bawiący się na naszym weselu  z pewnością zapamiętają nas, smak smak potraw oraz to jaka była muzyka. Dlatego warto wynająć rewelacyjny zespół wesele ma duży wybór od zespołów dwu osobowych po zespoły ośmioosobowe. Można wybrać zabawę przy DJ, orkiestrze bluesowej lub przy muzyce tematycznej. Wszystko zależy od nas i  pomysłu na zabawę bo ważne jest aby Para Młoda i ich zaproszeni goście czuli się dobrze.

 

Dodaj komentarz