Wczytuję dane...
EAN: 7090053280002
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: *boss of toys
Najlepsza maszyna do handjobów teraz jeszcze lepsza!
Zaawansowany technologicznie masturbator The Handy 1.1 otrzymał aktualizację oprogramowania (firmware 3) i teraz działa jeszcze mocniej i stabilniej. Poprawiono także hardware, a nubowe etui jest teraz jeszcze bardziej śliskie. Opakowanie zostało stylowo odnowione, a do Handy 1.1 dołączona jest instrukcja szybkiego startu (w języku angielskim, niemieckim, francuskim i hiszpańskim), dzięki czemu można od razu rozpocząć korzystanie z urządzenia. Praktyczny jest również nowo dołączony adapter kątowy 90° do zasilacza.

Handy 1.1 dostarczany jest z nubukowym rękawem, który mocowany jest do masturbatora za pomocą paska TrueGrip. Średnica elastycznego rękawa może być indywidualnie regulowana przez zakładkę, co zapewnia jeszcze bardziej intensywne doznania. Dodatkowo Handy można połączyć z własnym, ulubionym rękawem.

Długość i prędkość ruchu góra-dół można regulować indywidualnie i płynnie na urządzeniu. Dzięki mocnemu silnikowi Handy wykonuje do 10 ruchów na sekundę przy maksymalnej długości 11 cm. Dzięki zintegrowanemu dwurdzeniowemu procesorowi, Handy może być również połączony z Internetem poprzez szyfrowane połączenie WiFi i Bluetooth 4.2. Za pośrednictwem strony internetowej handyfeeling.com można zdalnie kontrolować długość i szybkość ruchów z dowolnego miejsca na świecie. Można tu aktywować zaprogramowane tryby uderzeń "Tease", "Blowjob" lub "Deepthroat", a także losowe, generowane na podstawie definicji parametrów. Działa to również w ramach pożądanego "zakresu uderzeń" (stroke zone), np. jeśli ma być stymulowana tylko górna trzecia część penisa. Jest też materiał wideo, z którym można zsynchronizować telefon komórkowy - ruchy rękawa góra-dół są wtedy idealnie dopasowane do filmu online. Może być również podłączony do okularów VR.

Długość całkowita 23 cm, średnica˜ 7 cm. Waga 582 g.
Rękaw o długości 11 cm (bardzo rozciągliwy), wewnętrzny średnica˜ 2,5 cm (bardzo rozciągliwy).
ABS, TPE.
Polecamy