Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 2 dni
EAN: 8435097837086
Wysyłka od: 15.00 PLN
Producent: Secret Play

Jeśli myślisz, że próbowałeś już wszystkiego w kwestii innowacji w seksie oralnym, to Popping Candies przekonają Cię, że jest jeszcze wiele do eksperymentowania. Te małe cukierki, które eksplodują w Twoich ustach, wniosą magię do waszej intymności, zaskakując zarówno Ciebie, jak i Twojego partnera, nowym uzależniającym doznaniem.

Wprowadź element wow do swoich sesji seksu oralnego, wrzucając do ust kilka cukierków i ciesz się ich uwodzicielskim działaniem. Nasze seksowne, wybuchowe kryształki cukru dostępne są w jednorazowym opakowaniu, a ich musujący efekt sprawi, że seks oralny stanie się wyjątkowym przeżyciem.

Niech Twoja wyobraźnia płynie swobodnie, gdy dodajesz te cukierki do zmysłowych zabaw. Możesz je umieścić na piersiach lub innych erogennych miejscach zewnętrznych i zaprosić partnera do rozkoszowania się dźwiękiem i efektem w ustach. Możesz także stworzyć zaskakującą kąpiel dla partnerki, wrzucając cukierki do wody i obserwując efekt musującego wrzucania. Możliwości są nieograniczone, a zabawa gwarantowana.

Jak to działa? Popping Candies zawierają mikroskopijne bąbelki uwięzione w cukierkach, które uwalniają się, gdy wejdą w kontakt ze śliną, dając uczucie eksplozji, które jest zarówno zabawne, jak i spektakularne.

Przygotuj się na uzależnienie, ponieważ sprawianie przyjemności partnerowi już nigdy nie będzie takie samo!

Dane techniczne:

  • Opakowanie: 1 saszetka
  • Zawartość: 9 gr
  • Smak: Arbuz
  • 100% jadalne
Polecamy